skip to Main Content

Деми Роуз со нова доза жешки и провокативни фотки

Деми Роуз со нова доза жешки и провокативни фотки
  • 17.10.2019

Бујната британска старлета Деми Роуз, која важи за моментално една од најсексапилните славни жени на светот, на Инстаграм вртка над 10 милиони следбеници, а секоја од нејзините нови фотки е вистинска радост за погледите од обожавателите.

Претпоследната што ја објавила, ја лајкнале над 427.000 луѓе веднаш по поставувањето. На фотографијата , Деми позира со грб кон фотоапаратот во црн долен дел што го открива нејзиниот заден дел.

извор:таратур.цом

Back To Top