skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Девојките лудуваат по него: Ви го претставуваме фитнес моделот Стефан Стојановски (ВИДЕО)

Девојките лудуваат по него: Ви го претставуваме фитнес моделот Стефан Стојановски (ВИДЕО)
  • 21.03.2019

Фитнесот се повеќе и повеќе добива на ниво изминативе години, а се повеќе здравиот начин на живеење влегува во тренд. За да имате фит тело, мора да посфетите барем 1 час во денот за вежбање, но кога станува збор за исхраната тоа треба да биде 24 часа.

На оваа тема поразговаравме со фитнес моделот Стефан Стојановски кој се бави со овој спорт веќе неколку години и изгледа одлично. Има клиенти на кои им го има променето животот, а може да се пофали и со шампионска титула во Бодибилдинг во категоријата Менс-физик.

Во продолжение погледнете што имаше да каже за нашата камера:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top