skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ЈО побара продолжување на притворот на Јанева за нови 30 дена
Калајџиев ќе биде предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за нов Јавен обвинител?
Алијанса за Албанците: Режимот ВМРО-ДУИ го монтираше, судовите на СДСМ-ДУИ пресудија, бараме меѓународна истрага за „Диво Насеље“
Македонија ги исполни сите услови – на ред е ЕУ

Дали е Огњен Врањеш: Катарина Грујиќ призна дека била љубовница на женет човек!

Дали е Огњен Врањеш: Катарина Грујиќ призна дека била љубовница на женет човек!
  • 31.01.2019

Сања Маринковиќ во новото издание на емисијата “Магазин Ин” од Србија, која е и уредник и водител, ги угости познатите дами од Балканската јавна сцена, меѓу кои и атрактивната пејачка Катарина Грујиќ.

Социјалната состојба на љубовниците, законските сопруги и жените кои одлучиле да одат кон слична ситуацијата беше темата во емисијата.

Катарина Грујиќ призна дека била љубовница и дека за тоа тогаш не била свесна, бидејќи не знаеле дека тогашниот дечко и бил оженет.

-Имав една ситуација каде што бев со еден дечко во врска, а незнаев дека е оженет…Тој ми кажа дека има документи за развод.-кажа Катарина, а Сања продолжи.

-Извини, дали е тоа популарниот фудбалер на кој сега му ги наоѓаат илјадниците љубовници?- праша водителката алудирајќи на Огњен Врањеш кој во последните недели се наоѓа во епицентарот на скандалот поради аферата со Јелена Карлеуша, во која, како што е познато, тој е поранешен дечко на Катарина.

-Јас нема никого да именувам.-кратко кажа таа.

Како изгледаше тоа , погледнете во продолжение:

 

Back To Top