skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Дали е Огњен Врањеш: Катарина Грујиќ призна дека била љубовница на женет човек!

Дали е Огњен Врањеш: Катарина Грујиќ призна дека била љубовница на женет човек!
  • 31.01.2019

Сања Маринковиќ во новото издание на емисијата “Магазин Ин” од Србија, која е и уредник и водител, ги угости познатите дами од Балканската јавна сцена, меѓу кои и атрактивната пејачка Катарина Грујиќ.

Социјалната состојба на љубовниците, законските сопруги и жените кои одлучиле да одат кон слична ситуацијата беше темата во емисијата.

Катарина Грујиќ призна дека била љубовница и дека за тоа тогаш не била свесна, бидејќи не знаеле дека тогашниот дечко и бил оженет.

-Имав една ситуација каде што бев со еден дечко во врска, а незнаев дека е оженет…Тој ми кажа дека има документи за развод.-кажа Катарина, а Сања продолжи.

-Извини, дали е тоа популарниот фудбалер на кој сега му ги наоѓаат илјадниците љубовници?- праша водителката алудирајќи на Огњен Врањеш кој во последните недели се наоѓа во епицентарот на скандалот поради аферата со Јелена Карлеуша, во која, како што е познато, тој е поранешен дечко на Катарина.

-Јас нема никого да именувам.-кратко кажа таа.

Како изгледаше тоа , погледнете во продолжение:

 

Back To Top