skip to Main Content

Грми како изгледа: Аца Лукас ја покажа новата девојка (ФОТО)

Грми како изгледа: Аца Лукас ја покажа новата девојка (ФОТО)
  • 10.07.2019

Еден од најпопуларните фолк пејачи Аца Лукас на промоцијата на дуетската песна со Маја Беровиќ дојде во друштво на новата девојка Јована.

Аца и неговата поубава половина дојдоа држејки се за раце, а атрактивната плавуша и фолкерот не ја тргаа насмевката од лицата покажувајки колку се среќни и заљубени.

 

Лукас не можеше да одолеаа па пред сите разменија нежности со својата избраничка, нежно ја гушкаше и бакнуваше додека таа задоволно се смешкаше.

На пејачот можат да му позавидат многу мажи со обзир дека неговата нов девојка е вистинска секс бомба.

 

Back To Top