skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Грми како изгледа: Аца Лукас ја покажа новата девојка (ФОТО)

Грми како изгледа: Аца Лукас ја покажа новата девојка (ФОТО)
  • 10.07.2019

Еден од најпопуларните фолк пејачи Аца Лукас на промоцијата на дуетската песна со Маја Беровиќ дојде во друштво на новата девојка Јована.

Аца и неговата поубава половина дојдоа држејки се за раце, а атрактивната плавуша и фолкерот не ја тргаа насмевката од лицата покажувајки колку се среќни и заљубени.

 

Лукас не можеше да одолеаа па пред сите разменија нежности со својата избраничка, нежно ја гушкаше и бакнуваше додека таа задоволно се смешкаше.

На пејачот можат да му позавидат многу мажи со обзир дека неговата нов девојка е вистинска секс бомба.

 

Back To Top