skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Погледнете што пропуштивте: Гоца Тржан гостинка во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)

Погледнете што пропуштивте: Гоца Тржан гостинка во „Вечер со Тијана“ (ВИДЕО)
  • 19.05.2018

Популарната српска пејачка Гоца Тржан гостуваше во емисијата на 1ТВ „Вечер со Тијана“. Ред муабет, ред музика, ред смеа.

Се што пропуштивте во емсијата вечерва на 1ТВ ќе може да погледнете од видеото подолу.

Back To Top