skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Горат социјалните мрежи: Накова и Мелита ги полудеа мажите со овие фотографии (ФОТО)

Горат социјалните мрежи: Накова и Мелита ги полудеа мажите со овие фотографии (ФОТО)
  • 01.05.2018

Социјалните мрежи буквално горат откако познатите Александра Накова и Мелита Ракичевиќ објавија заднички фотографии од плажа, а на кои позираат во минијатурни бикини.

Се разбира, во преден план на овие фотографии се атрибутите на атрактивните другарки, за кои веруваме дека нивните машки фанови нема да останат рамнодушни.

Ако се земе во предвид дека летото се уште не е дојдено, може само да претпоставуваме уште колку вакви или слични фотографии ќе не очекуваат следниот период.

Уживајте:

#sisterfromanothermother ???❤?

A post shared by MELITA ♏ (@melitameli) on

Back To Top