skip to Main Content

Главните актери од претставата „Макбет“ денеска гости во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Главните актери од претставата „Макбет“ денеска гости во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 16.05.2019

Директно од Тел Авив на само неколку часа пред настапот. Тамара Тодевска со ексклузивно интервју само за нас: Таа ни откри детали за нејзиниот настап, но и дали се сретна и со светски познатата Мадона.

Главните актери од претставата „Макбет“, Сашко Коцев, Драгана Лошкова и режисерката Нела Витошевиќ гости во нашето студио!

Гледајте Ексклузив денеска во 18:15 часот на 1ТВ

 

Back To Top