skip to Main Content

Ги полуде: Македонската пејачка се соблече топлес и сподели на Инстаграм (ФОТО)

Ги полуде: Македонската пејачка се соблече топлес и сподели на Инстаграм (ФОТО)
  • 24.08.2018

Македонската пејачка Теа Трајковска во центарот на вниманието.

Опуштена на плажа и книга во рака одлучи да одмори пред да се врати на работните обврски кои ги има на музички план.

Но, она што многумина ги стави во двоумење е дали таа навистина се одлучи за топлес варијанта или е сепак нејзин трик.

„Лоша перцепција, но добра имагинација“, гласи коментарот на пејачката откако еден обожавател претпостави дека се работи за топлес.

Што се крие зад страните на таа книга, останува на Теа да обелодени.

 

Back To Top