skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Во „Ексклузив“ летаа шлаканици! (ВИДЕО)

Во „Ексклузив“ летаа шлаканици! (ВИДЕО)
  • 27.06.2019

Во вчерашното издание на „Ексклузив“ гостуваа Дарко и Мартин познати на јавноста по својот канал на youtube со наслов „CutePandasDM“.

Познати се по своите лудории кои ги прават на социјалните мрежи, а дефинитивно парираат на сите светски трендови кога станува збор за јутуберство. Си кршеа неонки од грб, пијат ракија во трговски центар, а во нашето издание буквално летаа шлаканици!

Интервјуто започнува од 13:40 минута, а ние ќе ве оставиме да уживате и слатко да се насмеете:

Back To Top