skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста
  • 10.02.2019

Александра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели мајката на пејачката.

Како што пренесуваат српските медиуми, вистинска драма се случувало пред  неколку  дена, кога Александра му соопштила на Филип, дека некое време со нив ќе живее нејзината мајка.

-Александра влезе во осмиот месец од бременоста и размислува за помошта која и е потребна на почетокот по породувањето, па затоа и се обратила на мајка си. Борка дошла во нивниот стан за да му соопштат двете за нивниот план и да се договорат околу породувањето, открива извор близок до семејството.

Кога дознал Филип за ова буквално полудел и изјавил дека за нејзината мајка нема место во нивниот стан.

-Не сака неговото дете да го одгледаат бабата и дедото, тие може понекогаш да дојдат, а доколку таа се всели во нивниот стан тој го напушта, вели изворот.

Back To Top