skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста

Вистинска драма: Филип ја уценува Пријовиќ во осмиот месец од бременоста
  • 10.02.2019

Александра Пријовиќ жестоко се скарала со својот сопруг Филип Живојиновиќ бидејќи во нејзиниот стан тој не дозволува да се пресели мајката на пејачката.

Како што пренесуваат српските медиуми, вистинска драма се случувало пред  неколку  дена, кога Александра му соопштила на Филип, дека некое време со нив ќе живее нејзината мајка.

-Александра влезе во осмиот месец од бременоста и размислува за помошта која и е потребна на почетокот по породувањето, па затоа и се обратила на мајка си. Борка дошла во нивниот стан за да му соопштат двете за нивниот план и да се договорат околу породувањето, открива извор близок до семејството.

Кога дознал Филип за ова буквално полудел и изјавил дека за нејзината мајка нема место во нивниот стан.

-Не сака неговото дете да го одгледаат бабата и дедото, тие може понекогаш да дојдат, а доколку таа се всели во нивниот стан тој го напушта, вели изворот.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top