skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

(Видео) Џеј се сруши од столчето среде емисија

(Видео) Џеј се сруши од столчето среде емисија
  • 13.09.2019

Фолк пејачот Џеј Рамадановски гостуваше во емисијата „Гламур“ на ТВ „Хепи“, а во текот на снимањето доживеа незгода за која и тоа како се коментира на социјалните мрежи.

Имено, кога пејачот се обиде да се симне од барската столица, во еден момент изгуби рамнотежата и паднал на подот од студиото.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 𝐌𝐥𝐚𝐝𝐞𝐧 𝐒𝐭𝐞𝐯𝐚𝐧𝐨𝐯𝐢𝐜 (@otac_nacije) on


За среќа не беше повреден, а водителот дотрча во помош. Виновна беше високата столица ама и неговата висина која овој пат му одмогна.

Видеото стана вирално, а не се сомневаме дека ќе го гледате повторно и повторно…

Back To Top