skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

(Видео) Љубен има само 17 години, а веќе „гази“ на македонската сцена

(Видео) Љубен има само 17 години, а веќе „гази“ на македонската сцена
  • 14.08.2019

Младиот артист Љубен Николоски неодамна ја промовираше новатга песна која носи наслов „Она“ и веќе е највртена на Јутјуб каналот.

Ова момче од скопски Аеродром има само 17 години, а веќе ја издава четвртата негова песна.

Како што ни рече пишува и компонира од свои 15 години и вели дека рапот е музиката на 21 век. Бубе е ученик во средното училиште ПТТ и е втора година. Уште како многу мал имал афинитети кон музиката, а неговиот талент допрва ќе биде откриен.

Back To Top