skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Брза и бесна: Калтрина Балаш „беснееше“ на Охридското езеро (ВИДЕО)

Брза и бесна: Калтрина Балаш „беснееше“ на Охридското езеро (ВИДЕО)
  • 08.08.2018

Ако некогаш решат да снимаат уште едно продолжение на познатиот филм „Брзи и Бесни“, тогаш дефинитивно во него улога треба да добие и познатата инстаграм-девојка Калтрина Балаш од Скопје.

А, тоа ќе го потврдат овие сцени со скутер направени пред неколку дена на Охридското езеро.

Екипата на „1ТВ“ го искористи моментот и со Калтрина разговараше за нејзината нова пасија, но начнаа и уште неколку други теми, а една од нив е дали некогаш би се сончала топлес на плажите во Охрид.

Погледнете:

Back To Top