skip to Main Content

Брза и бесна: Калтрина Балаш „беснееше“ на Охридското езеро (ВИДЕО)

Брза и бесна: Калтрина Балаш „беснееше“ на Охридското езеро (ВИДЕО)
  • 08.08.2018

Ако некогаш решат да снимаат уште едно продолжение на познатиот филм „Брзи и Бесни“, тогаш дефинитивно во него улога треба да добие и познатата инстаграм-девојка Калтрина Балаш од Скопје.

А, тоа ќе го потврдат овие сцени со скутер направени пред неколку дена на Охридското езеро.

Екипата на „1ТВ“ го искористи моментот и со Калтрина разговараше за нејзината нова пасија, но начнаа и уште неколку други теми, а една од нив е дали некогаш би се сончала топлес на плажите во Охрид.

Погледнете:

Back To Top