skip to Main Content

Богатиот вереник на Сораја ѝ прати приватен авион да се врати во Русија (ФОТО)

Богатиот вереник на Сораја ѝ прати приватен авион да се врати во Русија (ФОТО)
  • 05.05.2019

Ужива за сите пари.

Сораја Вучелиќ тајно се вери во Москва за еден од најбогатите Руси. Се работи за младото момче по име Владимир, кој на српската лепотица стави дијамантски прстен од 150.000 евра.

Сораја со Русинот е во врска три месеци, а тие двајца толку многу се заљубиле еден во друг, по што решија да застанат на лудиот камен. Младиот Русин ја однел познатата старлета во еден од најскапите ресторани во Москва и ја запросил на 84. спрат.

Таа овој пат со приватен авион се упати во главниот град на Русија, каде ја чека нејзиниот вереник. Во текот на летот лепотицата ги снимаше двата пилота додека ужива во луксузот кој го поседува авионот.

Back To Top