skip to Main Content

Биковиќ и Барбара блеснаа на црвениот тепих во Русија, па завршија на насловна страна на познатиот магазин! (ФОТО)

Биковиќ и Барбара блеснаа на црвениот тепих во Русија, па завршија на насловна страна на познатиот магазин! (ФОТО)
  • 17.09.2018

Глумецот Милош Биковиќ и неговата девојка, манекенката Барбара Таталовиќ, блеснаа на црвениот тепих во Русија.

Биковиќ и Барбара се појавија на прославата на роденденот на магазинот “Hello”, а со својата појава привлекоа големо внимание.

Милош на овој настан носеше плаво плишано одела, додека неговата поубава половина блескаше во светло плав елегантен фустан.

-Добро утро. Насловната страна Hello припадна на српскиот пар. Но ете, овој пат без заедничко интервју се најдовме на насловна- напиша Биковиќ на својот Инстаграм Профил.

 

Back To Top