skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Собраниската Комисија утре ќе ја започне дебатата по уставните амандмани
Со дополнителни докази на одбраната продолжува судењето за „27 април“
Трајковски по посетата на Груевски во Будимпешта, без коментар пред денешното рочиште за насилството во Центар
Во Врховен расправа по жалбата на Митриновски околу неговото разрешување
Мицоткаис до Ципрас: Не ја спасивте Македонија, туку отстапивте македонска националност и јазик
Гутереш: Преспанскиот договор е пример за мирно решавање спорови
1ТВ достапна на Тотал ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK

Бен Афлек раскина со својата 24 години помлада девојка, веднаш откако заминаа на одмор! (ФОТО)

Бен Афлек раскина со својата 24 години помлада девојка, веднаш откако заминаа на одмор! (ФОТО)
  • 11.10.2018

Актерот Бен Афлек (46) раскина со својата девојка, Плејбој зајачицата Шон Секстон (22), само неколку дена откако отпатуваа на својот прв заеднички одмор.

Откако одбележа 40 дена без конзумирање на алкохол, глумецот одлучи да се тргне од холивудската гужва, па со својата девојка отиде на одмор во природа, на сќијашкото одмаралиште Big Sky во Монтана. Иако се се чинеше совршено и дека ова е нивниот прв заеднички одмор, работите не сепак не оделе по план.

После само неколку дена од одморот, парот изненади дека раскинале. Бившата сопруга на Бен, Џенифер Гарнер ја обвини зајачицата дека таа е крива за тоа дека актерот повторно се вратил на алкохолот, а сега е трет пат на одвикување, додека таа се бранела дека како млада девојка неможат да ја криват за ништо.

-Бен е возрасен човек. Носи свои сопствени одлуки. Да обвинувате 22-годишна девојка за тоа што тој е трет пат на одвикување е смешно. Тој е човек. Јас сум човек. Ти си човек.-кажа Шон.

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top