skip to Main Content

Без конкуренција: Македонката Ана Стојанова има најсовршен задник (ФОТО/ВИДЕО)

Без конкуренција: Македонката Ана Стојанова има најсовршен задник (ФОТО/ВИДЕО)
  • 10.06.2018

Дефинитивно фитнес-моделот Ана Стојанова ќе ја прогласиме за девојката со најсекси задник во Македонија.

Тоа најдобро може да се заклучи по фотографиите кои таа постојано ги објавуа на социјалните мрежи, а последната таква фотка дури и заслужува медал.

Пред неколку недели Ана позираше и пред камерата на „1ТВ“, каде ги кажа тајните за совршениот изглед.

Погледнете го интервјуто:

Back To Top