skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

“Бали бег“ стана татко, бебето ќе се вика Каран

“Бали бег“ стана татко, бебето ќе се вика Каран
  • 14.04.2019

Миленикот на женските срца, популарниот турски глумец  Бурак  Озџвит алиас Бали бег стана татко, а неговата жена Фахрие Евџен добила машко дете.

Гордите родители на својот син му го дале името Каран, а тежок е 3 килограми  и долго 52 сантиметри.

Познатиот “Бали бег“  присуствувал на породувањето.

 

Back To Top