skip to Main Content

Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот, но погледнете ја нејзината мајка! (ФОТО)

Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот, но погледнете ја нејзината мајка! (ФОТО)
  • 21.11.2018

Атрактивната пејачка Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот. Со својата убавина ги засени сите кога се појави прв пат на музичкат сцена , а не не чуди кога таа имала од кого да го наследи тоа.

Имено, Ана од неодамна на својот Инстаграм профил објави фотографиија со својата мајка и направи вистински бум на социјалните мрежи.

Многу помислија дека нејзината мајка е всушност нејзина сестра. Комплименти стигаат од сите страни. А како изгледа мајката на Ана Николиќ погледнете во продолжение:

 

Back To Top