skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот, но погледнете ја нејзината мајка! (ФОТО)

Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот, но погледнете ја нејзината мајка! (ФОТО)
  • 21.11.2018

Атрактивната пејачка Ана Николиќ важи за една од најубавите пејачки на Балканот. Со својата убавина ги засени сите кога се појави прв пат на музичкат сцена , а не не чуди кога таа имала од кого да го наследи тоа.

Имено, Ана од неодамна на својот Инстаграм профил објави фотографиија со својата мајка и направи вистински бум на социјалните мрежи.

Многу помислија дека нејзината мајка е всушност нејзина сестра. Комплименти стигаат од сите страни. А како изгледа мајката на Ана Николиќ погледнете во продолжение:

 

Back To Top