skip to Main Content

Александра Накова објави фотка од која се крева притисокот (ФОТО)

Александра Накова објави фотка од која се крева притисокот (ФОТО)
  • 07.04.2018

Познатиот модел Александра Накова не престанува да ги радува своите обожаватели на социјалните мрежи. Таа и овојпат на својот профил на Фејсбук објави фотографија на која позира во бикини, но во нејзинот тоалет.

Се разбира, во преден план се нејзините нови силиконски гради кои изгледаат одлично.

Момци, уживајте…

Back To Top