skip to Main Content

Албанската пејачка Дуа Липа има совршен задник, но дали е вистински? (ФОТО)

Албанската пејачка Дуа Липа има совршен задник, но дали е вистински? (ФОТО)
  • 16.05.2018

Дваесетидвегодишната албанска пејачка Дуа Липа која е со потекло од Приштина, честопати знае на своите социјалните мрежи да објави провокативни фотографии.

Овојпат атрактивната пејачка објави фотка на која во преден план е нејзиниот задник.

Дуа Липа, сопственичката на хитовите „Be The One и „New Rules“ на фотографијата позира во црн костим за капење преку кој се истакнати нејзините атрибути, а тоа беше доволна причина за да започнат да кружат гласини дека пејачката си направила естетски корекции.

Но, како и да е. На нејзинтие фанови им се допадна фотографијата и поради тоа ја наградија со еден куп коментари и илјадници лајкови.

Погледнете:

 Л

Haters gonna hat.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Back To Top