skip to Main Content

Албанката стигна во Дубаи, па веднаш ги почасти фановите со жешка фотографија! (ФОТО)

Албанката стигна во Дубаи, па веднаш ги почасти фановите со жешка фотографија! (ФОТО)
  • 21.09.2018

Рита Ора во среда на 19 септември допатува во Дубаи, затоа што истата ноќ имала закажано настап во склоп на нејзината турнеја.

Секси Албанката која на Инстаграм ја пратат повеќе од 13,8 милиони луѓе одлучи веднаш да се опушти па отишла на базен, а после некое време фановите ги изненадила со жешка фотографија!

Имено, како што е мокра, целата се наежила, па горниот дел од бикинито покажа и повеќе од што треба.

Но, нејзината цел можеби и беше токму тоа – машките таа ноќ да неможат мирно да спијат…

 

Back To Top