skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Јелена Спенџарска повторно на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Јелена Спенџарска повторно на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 25.01.2019

ТВ Водителката Јелена Спенџарска откатко доби многу негативни коментари од страна на модниот критичар Сергеј Варошлија, овој пат тој и најде и позитивни работи.

Како што вели тој таа се подобрила и се гледа дека поработила на својот стајлинг.

Во продолжение погледнете ја целата емисија:

Back To Top