skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Судењето за „27 април“ одложено за 31 јануари, Русковска информира дека во обвинението нема суштински измени
Сослушано обезбедувањето, блиски роднини на Груевски нема да сведочат
Нови рочишта за „Топлик“ и за убиството на Саздовски
Отровен воздух и привремени мерки: бесплатен превоз во ЈСП, за два дена продолжен зимски распуст и два дена скијање во Маврово за децата
Во Грција почнуваат парламентарните процедури за ратификација на Договорот од Преспа
Нимиц ја повика Грција да го ратификува Преспанскиот договор
Делегација на Собранието на зимската сесија на ПССЕ во Стразбур
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Соочување: Стефан Лазаров денеска ќе му гостува на Сергеј во неговата емисија? (ВИДЕО)

Соочување: Стефан Лазаров денеска ќе му гостува на Сергеј во неговата емисија? (ВИДЕО)
  • 09.08.2018

Сергеј Варошлија во денешното издание на „Студио 1“ ќе го угости скопјанецот Стефан Лазаров, момчето кое пред неколку дена имаше обид да го имитира познатиот стилист.

Неговото видео на социјалните мрежи се рашири со брзината на светлината, а на покана на Варошлија тој денеска во блокот „Мода“ во „Студио 1“ ќе се соочи лице в лице со Сергеј.

Тој дури на неговиот профил на Фејсбук преку видео го потврди неговото гостување во денешното издание.

Погледнете:

Гледајте го денеска „Студио 1“ на „1ТВ“ во 17 часот.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top