skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј: „Едната му пее на микрофон, другата го анимира. Зошто вакви фотографии?“ (ВИДЕО)

Сергеј: „Едната му пее на микрофон, другата го анимира. Зошто вакви фотографии?“ (ВИДЕО)
  • 02.02.2019

И овој пат Сергеј Варошлија во последното издание на Студио „Мода“ полуде од кич и невкус!

Пофалби и критики повторно имаше, но модните катастрофи повторно во преден план.

Погледнете:

Back To Top