skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј Варошлија ја коментираше Јелена Карлеуша! (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија ја коментираше Јелена Карлеуша! (ВИДЕО)
  • 31.01.2019

Мега популарната дива Јелена Карлеуша периодов е на вистинки медиумски линч поради порно-скандалот, а сега добива минути и во емисијата на Сергеј.

Што тој имаше да каже за неа, но и за модните катастрофи дознавате во продолжение:

Back To Top