skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Брима: Македонците пооптимисти во светски рамки за меѓународните политики на САД, Русија, Кина и ЕУ
Спираки: Официјалното име на соседната земја е Северна Македонија, дискусијата за таблите е од мало значење
СДСМ и ДУИ бараат консензуален претседателски кандидат
За олеснување на трговијата и транспортот 26,2 милиони евра од Светска банка
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Сергеј Варошлија повторно ја “искасапи” пејачката Бојана Скендеровски (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија повторно ја “искасапи” пејачката Бојана Скендеровски (ВИДЕО)
  • 22.01.2019

Вистински драма на социјалните мрежи се случува откако некогашната пејачка Бојана Скендеровски дрско и безобразно му врати на модните коментари на Сергеј со сериозни навреди од типот на хермафродит, црвче во хеланки…

Во новото издание на Студио „Мода“ модниот критичар Сергеј повторно го искоментира нејзиниот стајлинг, но и оние кои го навредуваа по социјалните мрежи.

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top