skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј Варошлија: Она е скопска прчла, а изгледа како да тргнала во пештера да оди! (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија: Она е скопска прчла, а изгледа како да тргнала во пештера да оди! (ВИДЕО)
  • 23.01.2019

-Малку ЈК, малку погача, малку верник, така она ги третира трендовите- Сергеј Варошлија интересно искоментира една госпоѓа во најновата емисија на Студио Мода.

Во продолжение уживајте во вчерашното шоу:

 

Back To Top