skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј Варошлија: На што личи ова, настегам се и прави хаос! (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија: На што личи ова, настегам се и прави хаос! (ВИДЕО)
  • 28.12.2018

Главна модна катастрофа во новата емисија на Сергеј беше пејачката Дина Шабани.

Петардирана, помрачина ја изела и се настегала и прави хаос, вели Варошлија.

Погледнете ја целата емисија во видеото:

Back To Top