skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
(Видео) Со дрон во Скопје откриен потпалувач на оган
Веќе е извесно дека завршница за предметите на СЈО ќе има
Вистиномер.мк: Химната не е отстранета од образовните програми за основците
Анѓушев: Едно семејство не може да живее со 200 евра плата, минималната плата мора да расте

Сергеј Варошлија: „Леле леле, манекенка новогодишна да будем“ (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија: „Леле леле, манекенка новогодишна да будем“ (ВИДЕО)
  • 11.12.2018

Доле мора да се има копита, доле мора да се има радио активни чевли, така топучишта, кои што не одговараат со ништо„ – му пукна душата на Сергеј.

Погледнете го целото издание на „Мода“:

Back To Top