skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј Варошлија ги пофали македонските блогерки (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија ги пофали македонските блогерки (ВИДЕО)
  • 27.01.2019

Последното издание на Студио Мода за оваа недела повторно помина со многу модни катастрофи, поради кои Сергеј неколку пати остана без здив и му пукна душата.

Но, овој пат тука беа и пофалбите кои отидоа на сметка на македонските блогерки.

Кои македонки според Сергеј се тип-топ дознајте од видеото.

Back To Top