skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Груевски останува во Будимпешта
Шекеринска во Брисел: Билатерални средби со министри за одбрана на НАТО земји
Ексклузивно интервју со Бојан Јовановски – петок 21:00 во Отворено Студио 1
Презентација на втор мониторинг извештај за работата на Државното правобранителство- „Заедно во борба против корупција“
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сергеј Варошлија: „Во ова издание ја имаме најлошата спржосана коса!“ (ВИДЕО)

Сергеј Варошлија: „Во ова издание ја имаме најлошата спржосана коса!“ (ВИДЕО)
  • 10.10.2018

Во најновото издание на Студио „Мода“, Сергеј Варошлија имаше полни раце работа.

На денешната агенда повторно беа модните комбинации од Макфест 2018, светските трендови, но и модните катастрофи.

Од спржени коси, радиоактивни чевли… погледнете што донесе новото издание на Студио Мода со Сергеј Варошлија.

Back To Top