skip to Main Content

Пристигна новата колекција од Tommy Hilfiger

Пристигна новата колекција од Tommy Hilfiger
  • 28.03.2018

За пролет/лето 2018 година, Tommy Hilfiger и популарниот модел Gigi Hadid предлагаат модни комбинации инспирирани од облеката на професионалните возачи во  автомобилската индустрија.

Во прашање е улична мода во препознатливата тегет-бело-црвена комбинација.

Скинати фармерки, кратка јакна, кошула – фустан и тренди тренерки, е облеката која  ќе го подобри вашиот пролетен секојдневен стил.

Back To Top