skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Политичарите повторно заслужија внимание во емисијата на Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Политичарите повторно заслужија внимание во емисијата на Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 15.01.2019

Политичарите се дефинитивно најактуелна тема периодов во нашата држава, па нормално е во емисијата на Сергеј да бидат главна тема.

Некои добија позитивни модни совети, а некој беа декларирани како модни катастрофи.

Погледнете го целото издание на Студио „Мода“:

Back To Top