skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Политичарите на тапет на Сергеј Варошлија во Студио „Мода“ (ВИДЕО)

Политичарите на тапет на Сергеј Варошлија во Студио „Мода“ (ВИДЕО)
  • 05.01.2019

Новитет во емисијата на Сергеј Варошлија се политичарите.

Тој за јавноста ги открива сите негативни, но и позитивни работи кај нив кога станува збор облеката. Целата емисија погледнете ја во продолжение:

Back To Top