skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Повторно на тапет модните катастрофи кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Повторно на тапет модните катастрофи кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 16.01.2019

Сергеј Варошлија во новото издание на Студио „Мода“ и те како имаше работа.

Имено модните катастрофи повторно беа на тапет, а верувајте и овој пат  барем неколку пати му пукна душата на модниот критичар Сергеј.

Погледенете го целото издание во продолжение:

Back To Top