skip to Main Content

Како од модно списание: Дневна доза мода со Бојан Јовановски (ФОТО)

Како од модно списание: Дневна доза мода со Бојан Јовановски (ФОТО)
  • 14.11.2018

Ако некого треба да прогласиме за модна икона за сите времиња, тогаш без двоумење ќе кажеме дека тоа е сопственикот на „БМЈ Медиа Груп“ и „1ТВ“, Бојан Јовановски.

Ако се прашувате зошто, доволно е само да го посетите неговиот профил на Инстаграм и да ги погледнете фотографиите. Буквално на секоја фотка Јовановски изгледа и повеќе од добро.

Најдобро тоа го покажува и неговата последна објавена фотографија, на која Бојан позира во парчиња на „Louis Vuitton“ и „Balenciaga“.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Dnevna doza moda od dvorot na @1tv_mk ????❤️

A post shared by Boki 13 (@boki13official) on

Back To Top