skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Елена Ристеска на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Елена Ристеска на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 09.01.2019

Познатата поп пејачка Елена Ристеска во вчерашното издание на Студио „Мода“ беше на тапет кај Сергеј Варошлија.

Коментарите од негова страна не беа позитивни, а вие во видеото дознајте за што станува збор:

Back To Top