skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Радев: Ја поддржуваме Северна Македонија, но не безусловно
Лидерската средба неизвесна
Апостолакис за МИА: И двете страни да ги извлечат позитивните работи од Договорот од Преспа
Скопје и Сеул воспоставија дипломатски односи
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Дали она на оваа слика ја лаже другарката дека се многу блиски, а притоа се припити?“ (ВИДЕО)

„Дали она на оваа слика ја лаже другарката дека се многу блиски, а притоа се припити?“ (ВИДЕО)
  • 06.02.2019

„Дали она на оваа слика ја лаже другарката дека се многу блиски, а притоа се припити?“- Сергеј Варошлија

Во уште едно издание со многу модни катастрофи ве оставме да уживате, но и некои личности добија пофалби од модниот критичар Сергеј.

Во продолжение погледнете ја целата емисија Студио „Мода“:

Back To Top