Јанева на кардиолошки преглед во „Жан Митрев“ – се жали на висок притисок и пати од анксиозност

Притворената екс специјална јавна обвинителка, Катица Јанева, денеска ќе биде однесена на кардиолошки преглед во приватната клиника „Жан Митрев“. Нејзината адвокатка, Ирена Фрчкоска, потврди за „Фокус“ дека на Јанева и е одобрено барањето да се јави денеска на кардиолошко-интернистички преглед … Continue reading Јанева на кардиолошки преглед во „Жан Митрев“ – се жали на висок притисок и пати од анксиозност