skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Надлежности на претседателот на Републиката
Отворена телефонската линија кај Омбудсманот за пријавување повреди на избирачко право
Јонкер: Набљудувачите ќе бидат рамномерно распоредени низ државата
За победа во прв круг потребни над 900 илјади гласови
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Специјално издание на „Правда и неправда“: Специјалните јавни обвинители во живо со граѓаните – вторник 29.01. во 21 часот

Специјално издание на „Правда и неправда“: Специјалните јавни обвинители во живо со граѓаните – вторник 29.01. во 21 часот
  • 29.01.2019

Специјално телевизиско издание за специјалните јавни обвинители: Катица Јанева, Лиле Стефанова и Трајче Пеливанов.

За прв пат во отворена жива програма со отворени телефонски линии, ќе одговараат на прашањата на граѓаните во специјалното издание на „Правда и неправда“ со Гордана Дувњак.

Предизвикот е прифатен, вие сте на потег. Специјалните јавни обвинители во живо пред граѓаните, да го оправдаат барањето за автономност и нивното институционално постоење.

Вторник на 29. 01 во  21 часот, специјално издание на „Правда и неправда“. Бидете со нас!

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top