skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Продолжува комисиската расправа за одземање на имунитетот на Вељаноски
В понеделник оставка од Котевски, но и извештај од истрагата за инцидентите
Манчевски: Неколку дена пред Конгресот на СДСМ ќе биде познат кандидатот за претседател
Осудените за „Диво насеље“ со отворено писмо до Ахмети, Груевски и Мијалков
Мицкоски: Поддршката за Силјановска Давкова е поддршка за правната држава
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Сања Лукаревска гостинка во Уреднички брифинг-Студио 1, 1ТВ отворена за Вашите прашања

Сања Лукаревска гостинка во Уреднички брифинг-Студио 1, 1ТВ отворена за Вашите прашања
  • 03.07.2018

Поход на инспекциските служби. „Чешлањето“ на угостителски објекти ја разбрани јавноста. Пратениците бараат Управата за јавни приходи да влезе и во верските претставништва.

На оваа тема и на уште многу други, одговара директорката на УЈП, Сања Лукаревска.

Уреднички брифинг и Студио 1 продолжуваат во специјален формат. Профилите на 1ТВ на социјалните мрежи отворени за сите Ваши прашања поврзани со УЈП.

Среда, 20.30 часот.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top