skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Орце се жалел, а Заев пријавувал за можниот рекет на бизнисмени?
Далгариан: Мицотакис ќе го блокира Скопје, онолку колку што ќе му дозволат НАТО и ЕУ
СИРИЗА: Среќно враќање во реалноста за Нова демократија
Димитров: Европеизацијата на Северна Македонија ќе биде позитивно и за Грција
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сања Лукаревска гостинка во Уреднички брифинг-Студио 1, 1ТВ отворена за Вашите прашања

Сања Лукаревска гостинка во Уреднички брифинг-Студио 1, 1ТВ отворена за Вашите прашања
  • 03.07.2018

Поход на инспекциските служби. „Чешлањето“ на угостителски објекти ја разбрани јавноста. Пратениците бараат Управата за јавни приходи да влезе и во верските претставништва.

На оваа тема и на уште многу други, одговара директорката на УЈП, Сања Лукаревска.

Уреднички брифинг и Студио 1 продолжуваат во специјален формат. Профилите на 1ТВ на социјалните мрежи отворени за сите Ваши прашања поврзани со УЈП.

Среда, 20.30 часот.

Back To Top