skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

После твитер статусот на Пендаровски многу нешта стануваат појасни

После твитер статусот на Пендаровски многу нешта стануваат појасни
  • 24.04.2019

-Професорке, повторно се служите со невистини. Но сега барам од @televizijatelma да ве демантира. Дебата не била закажана. Ваквите невистини нема да ве искупат за вашето реално бегање од најавената дебата на Жешко столче, и порача Стево Пендаровски на Гордана Силјановска од ВМРО ДПМНЕ.

Back To Top