skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Во Гевгелија голем пожар на градската депонија лоцирана во југоисточниот дел на градот

Во Гевгелија голем пожар на градската депонија лоцирана во југоисточниот дел на градот
  • 03.04.2019

И во Гевгелија голем пожар на градската депонија лоцирана во југоисточниот дел на градот. Противпожарните екипи со навремена реакција успеаа да го стават под контрола но стравуваат дека истиот повторно може да биде активиран бидејќи се уште не се утврдени причините за негово избивање.

Back To Top