Coming soon
Coming soon
Coming soon
skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Судењето за „27 април“ одложено за 31 јануари, Русковска информира дека во обвинението нема суштински измени
Сослушано обезбедувањето, блиски роднини на Груевски нема да сведочат
Нови рочишта за „Топлик“ и за убиството на Саздовски
Отровен воздух и привремени мерки: бесплатен превоз во ЈСП, за два дена продолжен зимски распуст и два дена скијање во Маврово за децата
Во Грција почнуваат парламентарните процедури за ратификација на Договорот од Преспа
Нимиц ја повика Грција да го ратификува Преспанскиот договор
Делегација на Собранието на зимската сесија на ПССЕ во Стразбур
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

„Исцелител“ е светлатa точка и во претходната и оваа година: Актерот Веселинов во Отворено Студио 1

„Исцелител“ е светлатa точка и во претходната и оваа година: Актерот Веселинов во Отворено Студио 1
  • 31.12.2018

Еден од главните јунаци на филмот „Исцелител“ Благоја Веселинов гостуваше во Отвореното Студио на 1ТВ од скопскиот плоштад, каде ги сумираше резултатите од годината која полека ја испраќаме, како на приватен, така и на професионален план.

„Ако го немаше Исцелител оваа година ќе останевме само на лошите работи. 2018 за многу од луѓето кои се мои блиски пријатели и познаници беше лоша година за живеење. Но, да не беше Исцелител ќе останевме само на тоа. Исцелител е светлата точка и во претходната и оваа година и мислам дека ги помина сите граници на нашите очекувања“, рече Веселинов.

Целиот разговор погледнете го во видеото.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top