skip to Main Content

Свет

Трамп „твита“ и на Велигден

Трамп „твита“ и на Велигден

  • 01/04/2018

Американскиот претседател Доналд Трамп денеска заедно со првата дама Меланија присуствуваше на велигденска миса во…

Back To Top