skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
1ТВ: ММА манипулира дека Основен суд – Скопје 2 и досудил оштета на 1ТВ
Могерини: Северна Македонија и Албанија во јуни треба да ги почнат преговорите со ЕУ
Репортери без граници: Северна Македонија останува на 95-то место според индексот за слобода на медиумите
Неформален состанок на генералните секретари за европски прашања на Грција и Северна Македонија
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Спорт

Евертон го отпушти Алардајс

Евертон го отпушти Алардајс

  • 16/05/2018

Англискиот фудбалски премиерлигаш Евертон му додели отказ на менаџерот Сем Алардајс, потврдено е денеска на…

Торес пред трансфер во САД

Торес пред трансфер во САД

  • 16/05/2018

Напаѓачот на Атлетико Мадрид, Фернандо Торес се наоѓа пред заминување во американската МЛС лига. 34-годишниот…

Back To Top