skip to Main Content

Спорт

Меси повторно се повреди

Меси повторно се повреди

  • 25/09/2019

Ѕвездата на Барселона, Лионел Меси го пропушти почетокот на сезоната поради повреда. Аргентинецот го започна…

Back To Top