skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Атина бара исполнување на сите обврски од Договорот од Преспа
Пратеници бараат изборен модел со една изборна единица
Тимот на СЈО разрешен, предметите во рацете на Јовески
ВМРО-ДПМНЕ бара смена на Русковска – на шефовското место да седи професор

Шоу бизнис

„Вечер со Тијана“ на 1ТВ

„Вечер со Тијана“ на 1ТВ

  • 08/04/2018

Во видеото погледнете ја првата епизода од емисијата „Вечер со Тијана“. Многу забава, шоу, интересни…

Back To Top