skip to Main Content

Македонија

Димитров  на 3 и 4 мај во Солун

Димитров на 3 и 4 мај во Солун

  • 30/04/2018

 Министерот за надворешни работи Никола Димитров, на покана на неговиот грчки колега, Никос Коѕијас, ќе…

Back To Top